Kayıt Sayfasına Hoşgeldiniz
Giriş Sayfasına Hoşgeldiniz
Şifrenizi mi unuttunuz?
Kom mayo bikini modelleri 2013
12
Nis

Bayanlar için Kom mayo bikini modelleri 2013

 

 

Mayo ve iç çamaşırı sektöründe marka haline gelen Kom kadın, erkek ve çocuğa göre bir çok koleksiyon hazırlamıştır. Türkiye’de iç giyim, bayo ve bikinide öncü markalar arasında olan bir firmadır. Araştırmalarımıza göre Kom firması yılda 1 milyon adede yakın erkek, kadın ve çocuk mayosu üreten Kom’un iç çamaşırında ise üretim adedi 2.5-3 milyon adettir. ABD, Danimarka, Almanya, Ingiltere, Rusya, Israil, Avusturya, Çek Cumhuriyeti, Macaristan, Yunanistan, Ispanya, Belçika, Şili, Kanada, Mısır, Lübnan, Birleşik Arap Emirlikleri gibi bir çok ülkede mağazası bulunmakta ve mağaza satışı yapmaktadır.

 

strong>Kom mayo bikini modelleri kataloğundan seçtiğimiz bir kaç ürünü sizlerle paylaşacağım. Kom mayo bikini modelleri 2013 yaz sezonunda sosyete bayanlar tarafından tercih edilmektedir. Kom mayo modelleri 2013 sezonunda rengarenk renkleri şık bir görünüme sahiptir.

 

Aşağıdaki resim galerisinden Kom mayo modelleri ve kom bikini modellerine göz atabilirsiniz.

Yazı Yoruma Kapalı
Yeni Konular
Sitede yer alan içerikler sadece tanıtım amaçlıdır. Güncel moda edilerek sizleri moda markaları hakkında bilgilendirmek için yazılar yayınlanır. Sitede bulunan ve suç unsuru teşkil edebilecek herhangi bir içerik olduğunu düşünüyorsanız bize lütfen iletişim kısmından ulaşınız.