Kayıt Sayfasına Hoşgeldiniz
Giriş Sayfasına Hoşgeldiniz
Şifrenizi mi unuttunuz?
Gelin Damat Annesi Kıyafetleri ve Elbiseleri
12
Nis

Gelin Damat Annesi Kıyafetleri ve Elbiseleri seçimine dikkat edin …

 

Gelin annesi düğünde önemli bir yere sahiptir. Kızının düğününde en şık elbiseleri giyinmeyi ister. Bu konumuzda sizlere gelin annesi kıyafetleri ve gelin annesi elbiseleri ile ilgili bir kaç örnek vereceğim.

 

Kilosu fazla olan bayanlar kalın kumaşlı elbiseleri tercih etmelidirler. Modası geçmiş elbiselerden uzaklaşarak yeni moda elbiseler tercihetmeye çalışın.

 

Gelin anneleri kızlarının düğününde sade bir renk tercih etmelidirler. Ayakkabı, çanta ve takılarınızı elbisenize uygun bir renkte seçmelisiniz. Saçlarınızı ve makyajınızı da çok fazla abartmadan hafif şekilde yapmalısınız. Mini etek ve dekolteli bir görünümden uzak durun. Ortamın ilgisini üzerinize çekmeye çalışmayın. Gelin Annesi Kıyafetleri ve Damat Annesi Kıyafetleri seçiminde sadeliğe önem gösterin. Sizler için hazırlamış olduğum düğün ve nişanlarda tercih edebileceğiniz abiye elbise modellerini paylaşacağım.

Gelin annesi elbiseleri ve  Damat annesi elbiseleri galerimiz …

Paylaşmış olduğum resimlerdeki elbiselerin ortalama fiyatı 1500 ile 2500 arası değişmektedir.

Benzer Konular
Kına Gecesi Malzemeleri
Evlilik Hazırlıkları
Yazı Yoruma Kapalı
Yeni Konular
Sitede yer alan içerikler sadece tanıtım amaçlıdır. Güncel moda edilerek sizleri moda markaları hakkında bilgilendirmek için yazılar yayınlanır. Sitede bulunan ve suç unsuru teşkil edebilecek herhangi bir içerik olduğunu düşünüyorsanız bize lütfen iletişim kısmından ulaşınız.