Saç

At kuyruğu modelleri 2016

Posted On Ocak 30, 2018 at 8:04 am by / Yorumlar Kapalı

Bayanlar için sadece kıyafet, ayakkabı, çanta, aksesuar, makyajdan ibaret olmayan moda trendleri hanımların görünüşlerinde çok önemli yeri olan saçlarında da kendini göstermektedir.

 

Uzun At Kuyrugu Modelleri At kuyruğu modelleri 2016

At kuyruğu modelleri 2016

 

Bayanların saçlarında farklılık ve güzellik kazanmak için tercih ettikleri renk, model ve stiller her sezon kendini yenilemekte ve kendi akımlarını yaratmaktadırlar. Bu sezon saçlarda renkler kadar modellerde bayanlara farklı bir hava kattıkları için oldukça konuşulacak gibi görünmekte. 2016 İlkbahar yaz saç trendlerinde asimetrik kesimler, pop kütler, dağınık topuzlar ve at kuyruğu modeller bayanlar tarafından en çok tercih edilecek modeller arasında yer alacaktır. Uzmanlar saç modellerinin de en az kıyafetler kadar bayanların karakterlerini yansıttıklarını savunmaktadır yani kadınların saç modellerine göre karakter veya ruh hallerini anlamak mümkün olmaktadır. Girdiğiniz ortamlarda dikkat çekmek, küçük bir kız edasında görünüm kazanmak, seksi görünmek farklı saç modeliyle alternatifleriyle istediğiniz havayı yakalamanız mümkün olacaktır.

 

At Kuyrugu Sac Modelleri At kuyruğu modelleri 2016
At Kuyruğu Saç Modelleri

 

2013 Sac Modelleri At kuyruğu modelleri 2016
2016 Sac Modelleri

 

At Kuyrugu Modelleri At kuyruğu modelleri 2016
At Kuyruğu Modelleri

 

  2016 yılının en hit saç modelleri arasında yer alan at kuyruğu modelleri ile istediğiniz ruh haline bürünebilir ve çevrenize yansıtabilirsiniz. Gündüz spor kıyafetlerinizle, ofis ortamında veya gecelerde sizlere hoş bir hava katacak at kuyruğu saç modellerinden birinin mutlaka size göre olduğunu düşünüyoruz. 2016 İlkbahar yaz at kuyruğu modelleriyle şık, sempatik, sanatsal, bohem, hippi tarzı saçlarınızda yansıtmanız mümkün olacaktır. Alçak at kuyruğu genelde hippi tarzının bir saç modeli olmakla birlikte mükemmel toplanmış bir at kuyruğu veya salaş alelacele toplanmış bir at kuyruğu sizi 70’li yılların hippi tarzına götürebilir. 50’li yıllarda karşımıza çıkan ortadan toplanmış atkuyrukları 2016 yılında da bayanlar tarafından beğenilen saç modelleri arasında yer alacak ve size feminen bir görüntü sağlayacaktır. Bu model girdiğiniz ortamlarda dikkat çekmenizi sağlarken dişiliğinizi ve çekiciliğinizi daha da artıracaktır. Yüksek at kuyruğu modelleri gençlerin daha çok tercih ettikleri bir model olmakla birlikte dikkat çekmek ve seksi görünmek isteyen bütün bayanların favorileri arasında yer alacaktır. Heykelsi atkuyrukları ilginç modelleriyle daha çok sıra dışı olmayı sevenlerin tercihleri arasında yer alacaktır. Bu sıra dışı modelle özel davetlerde sanki mimari bir yapı taşıyormuşçasına asil bir görünüm sergileyebilirsiniz. Örgü atkuyrukları bu yılın örgü modasını yansıtmakla birlikte at kuyruğu modelleri arasında sıkça rastlamamız mümkün olacaktır. Bu model cici kız tarzı bohem ruhunun masumiyetini yansıtmakla birlikte mutlaka sizinde denemenizi tavsiye ederiz. Küçük topuzlar diğer adıyla balerin topuzlar genç ve canlı olan bayanların tercihleri olacaktır. Çiçekli ve askılı bir elbisenin at kuyruğu modeli olan bu saçlarla spor rahatlığına kavuşabilirsiniz.

0
pixel At kuyruğu modelleri 20160