Dekorasyon

2016 Yatak örtüsü modelleri

Posted On Ocak 29, 2018 at 8:03 am by / Yorumlar Kapalı

2016 Yatak örtüsü modelleri

 

Son yıllarda bayanların evlerinin ve yatak odalarının tasarımlarına önem vermeleriyle hareket geçen ev tekstil firmaları her sezon yeniledikleri yatak örüleriyle sizlerin en özel mekanını mükemmel kılmaya çalışmaktadırlar.

 

Yatak örtüsü denildiğinde gelinlik kızlarımızın çeyizlerinde mutlaka olması gereken çeyizlik modeller ve günlük kullanım için tasarlanan daha spor modeller akıllara gelmektedir. Gelinlik trendleriyle her sezon kendini yenileyen çeyizlik yatak örtülerinin ana özelliği gösterişli olmasıdır. 2016 Yatak örtüsü trendlerinde gelinliklerde de bu sezon sıkça rastladığımız Fransız dantelinden hazırlanan şık ürünlerin yanında organze kumaştan hazırlanan fırfırlarla bezenmiş örtüler moda olacaktır. Bu modelin üzerine özel olarak işlenen ufak taşlar örtünüzün daha da şık durmasını sağlayacaktır.

 

Çeyizlik yatak örtülerinde bu sezon dikkat çeken detaylar arasında organze fırfırların haricinde plise kumaşlarla süslenen yatak örtüleri dikkat çekmektedir. Bu örtüler ışıltılık taşlar veya zincirlerle daha da gösteriş kazanmaktadır. Yeni sezon günlük yatak örtülerinde kırkyama ve patchwork örtüler rahat kullanımının yanında çamaşır makinesinde yıkama özelliğiyle hanımlar tercihleri arasında yer alacaktır. Yatak örtülerinde çeyizlik modellerde kırık beyaz, krem, sarı, kırmızı, mürdüm tercih edilirken günlük ürünlerde pembe, mavi, lila, beyaz, siyah ve burada sayamayacağımız bir çok renk tercihi sizlere sunulmuştur. Yatak örtülerinde bu sezon dikkat çeken modeller arasında pullu nakışlardan hazırlanan ve ışıltısıyla göz alan modellerde yer alacaktır.

 

Yatak örtüsü alırken renk seçiminde en önemli kriter mobilyalarınızla ters kombinler oluşturacağınız örtüleri seçmeniz olacaktır. Aynı zamanda model seçimlerinde yatağınızın bulunduğu mekanın büyüklüğüne göre tercih yapmanız tavsiye edilmektedir. Yani dar yatak odalarında spor veya fırfırsız modelleri, geniş yatak odalarında kendini gösterecek gösterişli ve fırfırlı modelleri seçmenizi öneririz. Yatak örtüsü üretiminde sınırları aşmayı başaran ülkemiz ev tekstil firmalarının kataloglarında sizinde tarzınızı yansıtacak ve odanızı mükemmelleştirecek bir ürün bulacağınızı düşünüyoruz.

 

Pandora Yatak Ortusu 2016 Yatak örtüsü modelleri
Pandora Yatak Örtüsü

 

Menekse Yatak Ortusu 2016 Yatak örtüsü modelleri
Menekşe Yatak Örtüsü
Kristal Yatak Ortusu 2016 Yatak örtüsü modelleri
Kristal Yatak Örtüsü

 

istanbul Yatak Ortusu 2016 Yatak örtüsü modelleri
İstanbul Yatak Örtüsü

 

Elanor Yatak Ortusu 2016 Yatak örtüsü modelleri
Elanor Yatak Örtüsü

 

Damla Mor Yatak Ortusu 2016 Yatak örtüsü modelleri
Damla Mor Yatak Örtüsü
0
pixel 2016 Yatak örtüsü modelleri0